Skip to content

perfekcionisms rullz

augusts 22, 2010

LaTeX ir foršākais veids kā ražot visādus papīrus no CV līdz bakalaura darbam, Beamer ir dokumentu klase, lai ražotu prezentācijas un Impress!ve ir lieliska programma, kurā prezentāciju (ar jebkuru programmu ģenerētu prezentāciju pdf formātā) citiem parādīt, turklāt tā nav jāinstalē. Viena no lieliskajām fīčām ir pārskata kadrs (tokš ļoti bieži pēc prezentācijas beigām kāds palūdz atgriezties pie kāda no iepriekšējiem slaidiem). Savukārt, lai pārskatā nerādītos visi nevajadzīgie starpslaidi, ir jāizveido info fails ar norādēm, kuri slaidi nav jārāda.

Diemžēl info fails automātiski ģenerēts netiek (pagaidām), tādēļ uzrakstīju nelielu Python skriptu, kas no nav faila tajā pašā direktorijā uzģenerē info failu. Kas zi, ja nu vēl kādam noder.

Kāpēc es neizmantoju Roba Reida jau uzrakstīto makebeamerinfo? Negribēju instalēt uz sava nabaga datora Perl viena sīka skripta dēļ un gribēju nedaudz apgūt visnotaļ simpātisko Python. Bija jāpameditē par tēmu “varbūt pāriet uz RPy” (R ir labākā open source statistikas programma, tajā tiek neiedomājami ātri ieviests jaunākais (ha, it kā man tas būtu būtiski), bet tās datu tipi ir dīvaini).

Advertisements

From → geek stuff

Atstāt komentāru

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s