Skip to content

Katrs pats sev kodolfiziķis

februāris 27, 2011

ir režīms, kurā man apnicis dzīvot. Gribētos pamāt ar burvju nūjiņu, definēt darbu, definēt vaļaspriekus un visam pārējam algot profesionāļus. Taču tā nav un labu laiku vēl nebūs, tādēļ pagaidām sanāk būt visvarim-visdarim, tā līdz kaulam nevienu lietu arī nepārzinot.

Tas gan vairāk attiecas uz darbiem. Vaļaspriekus nemaz nevajag pārzināt līdz kaulam. Tad vēl var kādā prāta aptumsuma brīdī uzrasties doma sākt pelnīt naudu ar vaļasprieku, un tas jau vairs galīgi nav forši. Tad būtu jāizvēlas jauns vaļasprieks.

Pēdējā mēneša laikā ir pabeigti pāris vienkāršu zeķu pāri, izmēģināta un par man nepiemērotu atzīta tā saucamā “zeķu dzija”, pabeigti, uzdāvināti un diemžēl nenofotografēti divi pāri rakstainu dūraiņu (tagad vismaz gadu neadīšu neko tādu, kur jāmenedžē četri pavedieni vienlaicīgi!), iesākti plānie dūrainīši pašai sev un izdomāti daudzi darbi, ko gribu vēl uzadīt. Šie cimdi jau labu laiku kā pabeigti, bet man tie vairs nepatīk, tāpēc palielīšanās ar gatavo cimdu fotogrāfiju izpaliks. Toties vecu džinsu stara ir pārtapusi adīkļa maciņā. Varētu jau aiziet līdz drogām un nopirkt kādu nebūt kosmētikas maku, ja vien tie būtu pareizos lielumos. Nekas cits neatlika kā meklēt uzpirksteni un bakstīties pašai.

Vēl definēju, ka datora čakarēšana ir mans vaļasprieks. Man patīk nejusties bezpalīdzīgai kastes priekšā, ja es pie tās pavadu vismaz tikpat daudz laika, cik miegā. Šāda deklarācija palīdz justies labāk un iecietīgāk izturēties pret cilvēkiem, kam uzdevums uz jauna datora uzlikt “apostrofu” izsauc roku trīci.

Starp darbiem un vaļaspriekiem pilnīgi piemirstās mācības. Labi vismaz, ka viens kurss ir ciešā saistībā ar vaļasprieku.

Advertisements
Atstāt komentāru

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s