Skip to content

Arkādijas apļi

jūnijs 9, 2011

izrādās ir tīri jauks pasākums, lai gan pārsvarā vecvecāku un mazbērnu apmeklēts. Tomēr tādam, ē, ne jau skrējējam, bet nu, tādam kā man bija gluži labs pasākums, kur izbaudīt sacensību atmosfēru (starta šāviens!), pacīnīšanās prieku, finiša spurtu, notestēt šībrīža skriet varēšanu un manā gadījumā galu galā saņemt arī diplomu ar negaidīti labu rezultātu, par ko šovakar dikti priecājos — likās, ja palīdīšu zem piecpadsmit, būs baigi labi, bet sanāca ar uzviju.

Karstuma dēļ plānotā piecīša vietā skrēju trīsus, un arī tie bija grūti. Pie pirmā līkumu vēl nokomentēju uztiamajai treniņu biedrenei, kāda jda pēc mēs neskrienam kā parasti gar Mārupīti pa ēnu, bet pēc tam jau nebija vaļas pļāpāt. Pēdējos līkumos sāka vilkt uz vēdersāpēm, bet tomēr izdevās pierunāt tās neatstāties un pat vēl finišā nokost visa skrējiena līderi un nepalaist garām cīņu biedreni, ar ko visu skrējienu tika skriets plecu pie pleca. Pat pirms pāris dienām nedaudz traumētā potīte uzvedās gaužām pieklājīgi.

Ja vien vēl teju vienīgais noskrien.lv biedrs, ko pazīstu pēc sejas, būtu atņēmis manu sveicienu, dzīve būtu pavisam skaista. Laikam viņš zināja, ka kluba ailītē ierakstīts kas cits nekā VSK Noskrien un bija apvainojies. 😛

Vārdu sakot, Arkādijas apļi ir ļoti patīkams pasākums bez dalības maksas, ja neesi nopietns skrējējs bet tāds līdz četrarpus minūtēm uz kilometru, ar ko pacīnīties atradīsi un vienmēr jau pastāv iespēja cīņubiedru atvest līdzi (kā es to izdarīju — paša audzināts draugs!). Žēl, ka nākamā kārta 14. jūlijā ies gar degunu, jo trīs dienas pirms plānotā pusmaratona šāds pasākums nebūtu prāta darbs.

Vairāk es neko nevaru izdomāt, ko uzrakstīt, tas laikam nozīmē, ka pienācis brīdis ķerties pie mācībām.

Advertisements
Atstāt komentāru

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s