Skip to content

Par tiem stulbajiem Rīgu apsēdušajamiem kājāmgājējiem

jūnijs 15, 2011

Sen nebija sanācis cauri Rīgai mīties dienas vidū, un tie cilvēki, tie cilvēki! Viņi vienkārši ir stulbi!

Pirmkārt, nošaut visus gājējus, kas nepārvietojas vismaz divus metrus virs zemes un traucē man!

Otrkārt, gājēju stulbums dalās divās kategorijās. Vai nu viņi neliekas ne zinis par manu zvaniņu vai arī tā lec sāņus un spiedz, ka man ausis aizkrīt. Mierīgi pierauties maliņā spēj vien retais. Nemaz nerunājot par to, lai viņi pāri veloceliņam ietu pāri tāpat kā ielai, proti, paskatītos, vai kāds nebrauc. Johaidī, nākamreiz piedzīšu piecus santīmus no tāda par bremžu nodeldējumu. It kā būtu tāds brīnums, ka pa veloceliņu kāds brauc.

Treškārt, vai nu kājāmgājēji slāj acis nepacēluši un varbūt pat vēl puļķus ausīs iebāzuši vai arī dreifē, pļāpādami ar kaimiņu vai pa mobilo telefonu vai arī apbrīno mākoņus. Uz ietves ir satiksme, labrīt! Diez, kāpēc autobraucējiem (lielākoties) ir skaidrs, ka pirms manevra jāparāda pagrieziens un jāpaskatās spogulī? Skatīšanās attiecas uz pilnīgi visiem satiksmes dalībniekiem, un arī uz ietves ir satiksme. Tikai riteņbraucējiem (lielākoties) tas kaut kā ir skaidrs, bet gājēji, šķiet, vēl dzīvo akmens laikmetā, kurā satiksmes kā tādas nebija.

Ceturkārt, suņus Rīgā vajadzētu aizliegt vispār. Zin, rīko te nez kādas lamatas, pats saimnieks pa vienu pusi, kaķa lieluma šunelis pa otru pusi, pa vidu pavada. Ja vēl tikai pa ietvēm tā uzvestos, bet nē, šitādi lien arī uz veloceliņiem. Lamatas milzu lempjiem.

Piektkārt, jaunajām māmuķītēm ar bērnu ratiņiem vajadzētu ierīkot īpašus pastaigu laukumus, lidzīgi, kā suņiem ir pastaigu laukumi. Nerunājot par to, ka viņas iet kā tādā skaņu izolējošā burbulī, viņas mēdz iet pa divām blakām, izslēgušas perifēro redzi un dzirdi, vēļ ļaunāk par tiem ar puļķiem ausīs. Un nedod dievs viņām uzzvanīt, tad maigā paskata māmuķītes pārvēršas par fūrijām. Visam kronis ir tas, ka šie māmuķīši uzskata, ka viņu ratiņiem pienākas ērtākā, gludākā, plašākā vieta, kur citi gājēji nemaisās pa kājām — veloceliņš.

VIŅI IR ĻAUNI!!!

Advertisements

From → Uncategorized

2 komentāri
  1. sdfghjk permalink

    Loši iet pa veloceliņu Brīvības ielā…. vienkārsi watafak ja turpat blakām ir gājēju celš. Debīlisms.

  2. jaghetter permalink

    it ist 100 procent trū! Vienīgi, ne jau suņi ir pie vainas, bet gan to īpašnieki. Suņi paši par sevi skraida un ošņājas pa zālīti, jo ir gudri, zin, ka uz asfalta kauliņi nemētājas. 😉

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s